Gå til innholdet
Ditt hagesenter -
Er ditt hagesenter
?
Ja Nei? Velg annet hagesenter

Søk på steder eller postnummer:

eller
Vil du velge som hagesenter ditt?
Ja Nei? Velg annet hagesenter

Om Hageland

Hageland er en landsdekkende fagkjede som består av 98 hagesentre. I våre hagesentre kan tilby gode kvalitetsvarer av planter, blomster og hageprodukter.

Vi gir deg gode gartnerråd og veiledning til plantestell, slik at du skal lykkes med dine blomster og planter. Vi har et bredt sortiment av planter, blomster og hagerelaterte produkter til gunstige priser. Velkommen til oss i det grønne!

Kontakt oss

Ved spørsmål om priser, produkt og varelager vennligst kontakt ditt nærmeste hagesenter - sjekk Finn ditt hagesenter på forsiden.

Medlemsservice:
E-post: post@hageland.no

Endre åpningstider
Intranett

Kjedekontoret

Steinar Tvetene - daglig leder 
Tlf. 91 34 59 09. E-post: steinar@hageland.no

Berit H. Berger - adm. ansvarlig
Tlf. 92 21 82 16. E-post: berit@hageland.no

Knut Tveit - kategoriansvarlig planter, blomster, jord og gjødsel, frø og løk.
Tlf. 91 38 48 03. E-post: knut@hageland.no

Nina Hansen - markeds- og kundeklubbansvarlig.
Tlf. 90 52 60 94. E-post: nina@hageland.no

Aase Moland - kategoriansvarlig tørrvarer, DM, profileringsartikler og arbeidsklær.
Tlf. 92 83 58 72. E-post: aase@hageland.no

Laila Brekkhus Ringstad - kategoriansvarlig hagemøbler, digital markedsføring, web og sosiale medier.
Tlf. 90 69 44 29. E-post: laila@hageland.no

Terje Lindal - IKT ansvarlig
Tlf. 97 09 76 62. E-post: terje.lindal@hageland.no

Lukk
Følg oss på facebook Følg oss på instagram

Bli medlem i HAGELAND-KLUBBEN

Dine fordeler:

Register deg her

Bli medlem i Hageland-klubben

Bli medlem